Współtwórcy

niedziela, 25 marca 2012

Stylizacja brwi z produktem firmy ElfPodczas makijażu brwi, zawsze używałam kredki. Długi czas nie byłam przekonana do zestawów cieni z woskiem. Wydawało mi się , że końcowy efekt będzie nieco karykaturalny, przerysowany… Na myśl przychodziły mi od razu starsze Panie, które rysują sobie brwi czarnymi kredkami do oczu :D  Jednak zaryzykowałam i kupiłam zestaw do stylizacji brwi firmy Elf (klik). Posiadam odcień medium. Muszę przyznać, że mocno pozytywnie się zaskoczyłam, ponieważ brwi wyglądają znacznie bardziej naturalnie, niż po kredce. 

O produkcie:

Zestaw umieszczony w praktycznym i estetycznym opakowaniu, do którego dołączony jest dwustronny aplikator. Pudełeczko zawiera również lusterko.  Do wybory mamy 4 odcienie. 
W zestawie mieści się cień o dość ciepławej tonacji + wosk. Pomaga on ułożyć brwi oraz powoduje, że kosmetyk utrzymuje się cały dzień, a to wszystko za sprawą parafiny w składzie.  W połączeniu wosku i cieni tonacja wychodzi zimna. 

Moje odczucia?

Fenomenalna trwałość kosmetyku na brwiach. Trzyma się cały dzień, bez rozmazywania, osypywania, nie tracąc przy tym na intensywności. Efekt końcowy naturalny, bez sztucznych kresek. Brwi ładnie zagęszczone i ułożone. 


Zazwyczaj dołączone do kosmetyków pędzelki, gąbeczki itp. nie sprawdzają się i lądują w koszu. Ten o dziwo nie! Naprawdę dobrze się sprawdza. Aplikacja jest prosta i komfortowa. Na koniec makijażu, brwi przeczesuję szczoteczką. 
Produkt bardzo wydajny. Na zdjęciu prezentuje szablony, które używam razem z zestawem (klik). Świetnie się sprawdzają, szczególnie gdy nie mam czasu na dopracowywanie kształtu. 


Miałyście do czynienia z tym produktem? :)

A tak wyglądają moje brwi przy użyciu pędzelka maestro nr 660 o rozmiarze 6:) (klik) 
Mimo, że są one niesforne i ciężko je ułożyć, tym pędzelkiem potrafię zrobić idealne kreski i nadać im super kształt! Nie spodziewałam się takiego efektu. Buziaki! :)