Współtwórcy

wtorek, 8 maja 2012

Miętowy lakier Joko "Find Your Color"

Cześć dziewczyny!

Długo nie było mnie na blogu. Obowiązków przybyło, a doba jednak nie chce się wydłużyć. ;( Już jakiś czas temu przygotowałam dla was zdjęcia pazurków, pomalowanych lakierem Joko „Find Your Color”. Kolor zapewne szczególnie was nie zaskoczy. Myślę, że u każdej z nas będzie go można znaleźć, ponieważ w tym sezonie jest szczególnie modny. Nazywa się GUNPOWDER WITH MINT o numerze J147 (klik).
Co do samego lakieru zawiera on „polimery winylowe”, które mają zapewniać trwały efekt. Na moich paznokciach produkt utrzymuje się ponad 3 dni, natomiast jeśli użyję lakieru podkładowego, to żywotność wydłuża się do 4-5 albo i dłużej w zależności od tego co robię przez te dni.
Find your color mi nie odpryskuje, jednak trzeba nałożyć co najmniej 2 warstwy, aby kolor był intensywny.

Podoba mi się również pędzelek,  jaki jest do naszej dyspozycji. Bardzo lubię, gdy maluje paznokcie  szerokim pędzelkiem, ponieważ mogę jednym pociągnięciem pomalować całą płytkę.


Mam już kilka kolorów z tej serii i jak do tej pory nie zawiodłam się. Produkty mogłyby trzymać nieco dłużej, jednakże w porównaniu do lakierów z Inglota, które są w cenie 20-25zł (a odpryskują mi po 2 dniach), na Joko nie mogę powiedzieć złego słowa.
Co sądzicie o lakierach z tej firmy?

Buźka! 

10 komentarzy: